fbpx

Jsme pro vás i na Instagramu a Facebooku

8.3.2024

Včasné informace jsou dnes důležité pro všechny. V případě dotačních programů je velmi důležité vědět o novinkách, změnách, plánech a všem, co může mít vliv jednak na plnění podmínek přidělených dotací, ale také na nastavení plánovaných projektů ve firmách.

Umožňuje to plánovat strategické investice a včas je za pomoci poradců modifikovat podle zaměření dotačních titulů. 

Pro informování našich zákazníků se nám osvědčil tzv. Zpravodaj JVM – Dotační aktualita, který jim posílám prostřednictvím e-mailu a kde najdou vždy aktuální a podrobné informace o novinkách a změnách.

E-mailové stránky však máme všichni hodně zaplněné a občas se stává, že se některé důležité informace v seznamu propadají, až je nakonec vymažeme, nebo se k nim ani nedostaneme.

Proto jsme se rozhodli rozšířit naše informační kanály o Instagram a Facebook. Výhodou tohoto řešení je především rychlost a koncentrovaná, stručná informace. Koho zaujme, snadno přes uvedené kontakty a zdroje zjistí více informací.

A protože jsme a chceme být čitelný a otevřený partner pro spolupráci, najdou zde sledující i informace ze života naší společnosti a inspirativní nápady a postřehy z naší praxe.

Pro sledování aktuálních novinek z oblasti dotací jednoduše navštivte náš Instagram https://www.instagram.com/jvmrpic/, nebo Facebook https://www.facebook.com/jvmrpic/ a dejte „sledovat“.

Těšíme se na vaši návštěvu na sociálních sítích.

Obchodní manažer / manažerka
pracovní pozice vhodná i pro absolventy
Rosteme a potřebujeme posilu