+420 577 210 729 info@jvmrpic.cz Nejsme běžná firma na vyřizování dotací – jsme specialisté na inovační programy

JVM – RPIC, spol. s r.o. byla založena v r. 1992. Od svého vzniku se věnuje organizačnímu a ekonomickému poradenství pro malé a střední podniky, na které navazuje specializovaná činnost dotačního poradenství. Geograficky společnost zaměřuje svoji působnost na oblast Moravy s důrazem na zákazníky ve Zlínském kraji. Samostatné oddělení společnosti, se potom věnuje problematice začínajících podnikatelů (více na www.ipodnikatel.cz).

Za dobu svého působení společnost a její pracovníci dosáhli celou řadu úspěchů. Namátkově jmenujme alespoň oficiální spolupráci s ČMZRB, a.s., působení v síti Regionálních poradenských a informačních center (RPIC), akreditované členství v Asociaci pro poradenství, certifikace pracovních postupů dle ISO 9001 (ITI TUV), ocenění „Nejlepší RPIC v ČR“, certifikace pracovníků v rámci Národního registru poradců, získání statutu Partner banky UniCredit Bank, apod.

Pracovníci společnosti od jejího vzniku procházejí trvalým vzdělávacím procesem za účasti domácích ale i zahraničních specialistů na malé a střední podnikání. Mezi významné poskytovatele vzdělávacích programů a studijních pobytů patří například Foreas Aiseanna Saothair (Ireland), Durham University Business School (England), Odborná stáž na Hackney Business Venture London (England), Deutsche Gesellschaft für Mittelstandsberatung mbH – DGM (Germany).

Mezi základní oblasti poradenské činnosti patří:

  • Kompletní dotační poradenství pro podniky a municipality
  • Finanční a ekonomické plánování pro malé a střední podniky
  • Podnikatelské plány a studie proveditelnosti pro malé a střední podniky
  • Zpracování strategií a koncepcí rozvoje pro státní a veřejnou sféru

Společnost díky své dlouholeté historii disponuje mnoho let vytvářeným a trvale rozvíjeným know-how pro uspokojování potřeb zákazníků v oblastech, na které se specializuje. Vedle zkušených pracovníků tvoří nedílnou součást našeho týmu také mladí pracovníci, kteří pomáhají udržovat potřebnou dynamiku všech našich aktivit.

Dlouhodobě působíme v oblasti dotací, což je umožněno nejen nabízením kvalitních služeb, ale také navazováním slušných a poctivých vztahů se zákazníky. V tomto ohledu je naše dlouholetá působnost vážným závazkem a nejvyšší mírou jistot našich zákazníků.

Ing. Jiří Kučera, jednatel společnosti

 

Přečtěte si 10 důvodů, proč spolupracovat s námi či se seznamte s našim Etickým kodexem.

Na vaše dotazy vám rádi odpoví dotační specialisté

Ing. Roman Šibl

vedoucí tvorby projektů
Mobil: +420 736 674 262
E-mail: sibl@jvmrpic.cz

Ing. Jiří Kučera

jednatel společnosti
Tel: +420 577 210 729
Mobil: +420 603 511 687
E-mail: kucera@jvmrpic.cz